Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственной службе" (относительно ограничений для лица, претендующего на занятие должности государственного служащего)

Проект закона Украины от 08.04.2009 № 4327
Дата рассмотрения: 08.04.2009 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо обмежень для особи, яка претендує на зайняття посади державного службовця)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести такі зміни до Закону України "Про державну службу" (Вісник Верховної Ради (ВВР), 1993, N 52, стор. 490):

1) статтю 4 викласти у такій редакції:

"Стаття 4. Право на державну службу

Право на державну службу мають громадяни України незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової і національної приналежності, статі, політичних поглядів, релігійних переконань, місця проживання, які одержали відповідну освіту і професійну підготовку та пройшли у встановленому порядку психіатричну і наркологічну експертизу, конкурсний відбір, або за іншою процедурою.

Порядок проходження психіатричної та наркологічної експертизи, конкурсного відбору, або прийняття на державну службу за іншою процедурою встановлюється Кабінетом Міністрів України".

2) доповнити статтю 12 новим абзацом п'ятим такого змісту:

"мають психічні розлади здоров'я, ознаки захворювання на алкоголізм, наркоманію або токсикоманію;".

У зв'язку з цим абзац п'ятий вважати абзацом шостим.

3) доповнити статтю 27 новою частиною третьою виклавши її в такій редакції:

"Державні службовці, які призначаються на посади першої та другої категорії, перед призначенням зобов'язані у встановленому порядку пройти психіатричну і наркологічну експертизу. У разі, якщо психіатричною або наркологічною експертизою встановлено психічні розлади здоров'я, ознаки захворювання на алкоголізм, наркоманію або токсикоманію, такі державні службовці не можуть бути призначені на посади першої та другої категорії".

II. Прикінцеві положення:

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня опублікування цього Закону розробити та затвердити Порядок проходження психіатричної та наркологічної експертизи;

протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 
В. ЛИТВИН

Опрос