Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О налоге на добавленную стоимость" (относительно урегулирования порядка закупки молока и мяса в живом весе у личных крестьянских хозяйств)

Проект закона Украины от 25.03.2009 № 4261
Дата рассмотрения: 25.03.2009 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо врегулювання порядку закупівлі молока і м'яса в живій вазі у особистих селянських господарств)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про податок на додану вартість" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2003, NN 40-44, ст. 356) такі зміни:

1. Пункт 11.21 статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 21, ст. 156, із наступними змінами) викласти у такій редакції:

"11.21. Сума податку на додану вартість, що повинна сплачуватися до бюджету переробними підприємствами всіх форм власності за реалізовані ними молоко та молочну продукцію, м'ясо та м'ясопродукти, з 01 січня 2009 року у повному обсязі спрямовується виключно для виплати дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за продані ними переробним підприємствам молоко і м'ясо в живій вазі. Порядок обліку зазначених коштів визначається Кабінетом Міністрів України".

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос