Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в отдельные законодательные акты Украины (относительно предупреждения об использовании средств фото- и видеонаблюдения за участниками дорожного движения)

Проект закона Украины от 03.03.2009 № 4137
Дата рассмотрения: 03.03.2009 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до окремих законодавчих актів України (щодо попередження про використання засобів фото- та відеоспостереження за учасниками дорожнього руху)

Верховна Рада України постановляє:

1. Частину першу статті 14-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984, додаток до N 51, ст. 1122, із змінами, внесеними згідно із Законами N 586-VI від 24.09.2008) викласти в новій редакції:

"До адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху у разі їх фіксації технічними засобами, що розташовані у місцях, визначених для учасників дорожнього руху спеціальними знаками, та мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, притягаються власники (співвласники) транспортних засобів".

2. Абзац третій пункту 21 частини першої статті 11 Закону України "Про міліцію" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., N 4, ст. 20, зі змінами внесеними згідно із Законами N 586-VI від 24.09.2008) викласти в новій редакції:

"Використовувати у місцях, визначених для учасників дорожнього руху спеціальними знаками, технічні засоби, що передбачені нормативно-правовими актами, в тому числі засоби фото- і відеоспостереження, для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху, а у випадках, передбачених законом, тимчасово затримувати і доставляти на спеціальні майданчики чи стоянки для зберігання транспортні засоби, експлуатація яких не допускається або забороняється законом".

3. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос