Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О хозяйственных обществах" (относительно уменьшения кворума для проведения повторного общего собрания хозяйственного общества)

Проект закона Украины от 17.09.2008 № 3174
Дата рассмотрения: 17.09.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про господарські товариства"
(щодо зменшення кворуму для проведення повторних загальних зборів господарського товариства)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про господарські товариства" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., N 49, ст. 682; 1998 р., N 18, ст. 89; 1999, N 26, ст. 213) такі зміни:

1. Статтю 41 після частини 8 доповнити частинами 9, 10, 11 такого змісту:

"Якщо скликані у встановленому порядку загальні збори не відбулися через неучасть в них необхідної кількості акціонерів, то проводяться повторні загальні збори, які визнаються правомочними, якщо в них беруть участь акціонери, що мають відповідно до статуту товариства не менше як 50 відсотків голосів.

Повторні загальні збори повинні проводитись з тим же порядком денним, що й загальні збори, які не відбулися, не пізніше як за 20 днів після дати, встановленої для загальних зборів, що не відбулися.

Про проведення повторних загальних зборів, зазначених в частині 10 цієї статті, акціонери повідомляються не пізніше як за 10 днів до дати їх проведення шляхом опублікування повідомлення про проведення повторних загальних зборів акціонерів в тих же офіційних друкованих виданнях та в місцевій пресі, в яких були надруковані повідомлення про проведення загальних зборів, що не відбулися."

2.Частину дев'яту статті 41 вважати відповідно частиною 12.

3.Частину першу статті 60 доповнити новим реченням такого змісту:

"Якщо скликані у встановленому порядку збори учасників не відбулися через неучасть в них необхідної кількості учасників, то повторні збори учасників вважаються повноважними, якщо на них присутні учасники (представники учасників), що володіють у сукупності не менше як 50 відсотками голосів".

4. Статтю 61 доповнити частиною 6, 7 такого змісту:

"Якщо скликані, у встановленому порядку, збори учасників не відбулися через неучасть в них необхідної кількості учасників, то проводяться повторні загальні збори з тим же порядком денним не пізніше як за 20 днів після дати, встановленої для загальних зборів, що не відбулися.

Про проведення повторних загальних зборів, зазначених в частині 6 цієї статті, учасники повідомляються не пізніше як за 10 днів до дати їх проведення у спосіб визначеним статутом товариства."

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України

В. ЮЩЕНКО

Опрос