Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О службе в органах местного самоуправления" (относительно заместителей председателей районных в городе советов по вопросам деятельности исполнительных органов советов)

Проект закона Украины от 11.07.2008 № 2759
Дата рассмотрения: 11.07.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (щодо заступників голів районних у місті рад з питань діяльності виконавчих органів рад)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (2493-14) (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2001, N 33, ст. 175) такі зміни:

1. У статті 10:

В абзаці четвертому частини першої після слів "…міського голови..." доповнити словами "…голови районної у місті ради…", далі за текстом.

2. У статті 14:

В абзаці шостому після слів "…заступників міських (міст обласного і республіканського в Автономній Республіці Крим значення) голів з питань діяльності виконавчих органів ради,…" доповнити словами "…заступників районних у містах (міст обласного і республіканського в Автономній Республіці Крим значення) голів з питань діяльності виконавчих органів ради,…", далі за текстом.

II. Цей Закон набуває чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

А. ЯЦЕНЮК

Опрос