Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно предоставления банками в органы государственной налоговой службы сообщений об открытии/закрытии счетов плательщиков налогов)

Проект закона Украины от 09.07.2008 № 2731
Дата рассмотрения: 09.07.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання банками до органів державної податкової служби повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Частину восьму статті 5 Закону України "Про систему оподаткування" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 16, ст. 119; 2003 р., N 38, ст. 319) виключити.

2. Пункт четвертий частини першої статті 62 Закону України "Про банки і банківську діяльність" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 5 - 6, ст. 30) доповнити словами такого змісту: "а також у частині надання повідомлень про відкриття та закриття рахунків платників податків у порядку, встановленому Законом України "Про систему оподаткування".

II. Прикінцеві та перехідні положення.

1. Цей Закон набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування.

2. У двомісячний термін після введення в дію цього Закону банками провадиться інвентаризація рахунків та до органів державної податкової служби надаються переліки відкритих рахунків юридичних осіб, у тому числі відкритих через відокремлені підрозділи, та самозайнятих осіб. Порядок надання відомостей про рахунки за результатами інвентаризації визначається центральним органом державної податкової служби України.

3. Кабінету Міністрів України:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону і ввести їх у дію одночасно з набранням чинності цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність до цього Закону та введення їх у дію одночасно з набранням чинності цим Законом.

4. Національному банку України привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону і ввести їх у дію одночасно з набранням чинності цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

А. П. ЯЦЕНЮК

Опрос