Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 38 Закона Украины "Об основах социальной защищенности инвалидов в Украине" относительно права выбора инвалидом компенсации за неполученный автомобиль

Проект закона Украины от 17.06.2008 № 2656
Дата рассмотрения: 17.06.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 38 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо права вибору інвалідом компенсації за неотриманий автомобіль

I. Верховна Рада України постановляє:

Статтю 38 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., N 21, ст. 252; 2004 р., N 37, ст. 453) доповнити частиною другою такого змісту:

"Замість автомобіля інвалідам чи на дітей-інвалідів, які мають право на забезпечення автомобілем, за бажанням цих інвалідів, законних представників дітей-інвалідів може виплачуватися компенсація вартості автомобіля на умовах, в порядку та розмірах, визначених Кабінетом Міністрів України. Компенсація вартості автомобіля призначається на десять років. При цьому інваліди, діти-інваліди, які отримують компенсацію, знімаються з обліку і втрачають право на забезпечення автомобілем на період призначення і виплати компенсації.".

Вважати частини другу - п'яту, відповідно, частинами третьою - шостою.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом та прийняття відповідних актів, що випливають із цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

А. ЯЦЕНЮК

 

Опрос