Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовно-процессуальный кодекс Украины (относительно передачи дел при досудебном следствии)

Проект закона Украины от 02.06.2008 № 2586
Дата рассмотрения: 02.06.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо передачі справ при досудовому слідстві)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Кримінально-процесуального кодексу України такі зміни:

1. Частину другу статті 114-1 після слів "від одного слідчого іншому" доповнити словами "а в межах наданих повноважень передавати справу для провадження досудового слідства іншому органу досудового слідства".

2. У статті 116:

частину першу після слів "за визначенням прокурора" доповнити словами "або за постановою начальника вищестоящого слідчого відділу";

доповнити новими частинами третьою - шостою такого змісту:

"З метою забезпечення найбільш повного і об'єктивного дослідження обставин справи, в окремих випадках справа може бути передана для провадження досудового слідства іншому слідчому відділу.

Питання про передачу справи з одного слідчого відділу до іншого в межах Автономної Республіки Крим, однієї області, міст Києва і Севастополя вирішується начальником відповідного слідчого відділу Автономної Республіки Крим, області, міст Києва і Севастополя.

Питання про передачу справи до слідчого органу іншої області, регіону вирішується начальником слідчого відділу центрального органу, якому підпорядковані ці слідчі підрозділи. Начальник слідчого відділу центрального органу також має право вилучити кримінальну справу з провадження будь-якого підпорядкованого слідчого відділу і доручити провадження у ній досудового слідства слідчому відділу центрального органу.

При визначенні територіальної підслідності начальник слідчого відділу виносить про це постанову, копія якої не пізніше доби направляється прокурору. При направленні кримінальної справи за визначеною підслідністю в іншу область, регіон, копія постанови також направляється і прокуророві тієї області, куди направлена кримінальна справа".

3. Статтю 117 доповнити новою частиною такого змісту:

"У разі визначення підслідності кримінальної справи в порядку, передбаченому частинами четвертою, п'ятою статті 116 цього Кодексу, спори про підслідність не допускаються, а кримінальна справа повинна бути прийнята слідчим до свого провадження, якщо при цьому не порушуються вимоги статті 112 цього Кодексу".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 
А. ЯЦЕНЮК

Опрос