Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 240 Уголовного кодекса Украины (относительно ответственности в сфере охраны и использования недр)

Проект закона Украины от 22.04.2008 № 2422
Дата рассмотрения: 22.04.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 240 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності у сфері охорони і використання надр)

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 240 Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради, 2001, N 25 - 26, ст. 131) викласти у такій редакції:

"Стаття 240. Порушення правил охорони і використання надр

1. Порушення встановлених законом правил охорони і використання надр, якщо воно заподіяло істотну шкоду правоохоронюваним державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб чи окремих громадян, -

карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років або позбавленням волі на той самий строк.

2. Незаконне видобування корисних копалин, вчинене у великих розмірах, або на територіях чи об'єктах природно-заповідного фонду, або повторно, -

карається обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого з конфіскацією незаконно добутого і знарядь видобування.

3. Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, що призвели до настання тяжких наслідків, а також незаконне видобування корисних копалин у особливо великих розмірах, -

карається позбавленням волі від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років або без такого з конфіскацією незаконно добутого і знарядь видобування.

Примітка.

1. У частині другій цієї статті у великих розмірах визнається злочин на суму, яка в двісті п'ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян на момент вчинення злочину.

2. У частині третій цієї статті в особливо великих розмірах визнається злочин на суму, яка в шістсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян на момент вчинення злочину."

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 А. ЯЦЕНЮК

Опрос