Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 13 Закона Украины "О пенсионном обеспечении" (относительно предоставления пенсии по возрасту на льготных условиях отдельным категориям работников, занятых в сфере сельского хозяйства)

Проект закона Украины от 21.04.2008 № 2414
Дата рассмотрения: 21.04.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо надання пенсії за віком на пільгових умовах окремим категоріям працівників, зайнятих у сфері сільського господарства)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (Верховна Рада України, 1992, N 3, ст. 10) такі зміни:

Пункт "д" викласти у наступній редакції:

доярі (оператори машинного доїння), доярки (оператори машинного доїння), свинарі-оператори, свинарки-оператори, які працюють в колгоспах, радгоспах, інших підприємствах сільського господарства:

- чоловіки - після досягнення 55 років і при стажі роботи не менше 20 років за умови виконання встановлених норм обслуговування;

- жінки - після досягнення 50 років і при стажі зазначеної роботи не менше 20 років за умови виконання встановлених норм обслуговування.

Норми обслуговування для цих цілей встановлюються в порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України;

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з часу опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у двомісячний термін після опублікування цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 
А. ЯЦЕНЮК

Опрос