Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 209 Земельного кодекса Украины (относительно разграничения земель государственной и коммунальной собственности)

Проект закона Украины от 18.04.2008 № 2404
Дата рассмотрения: 18.04.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 209 Земельного кодексу України

З метою більш ефективного використання коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва,

Верховна Рада України постановляє:

I. Частину другу статті 209 Земельного кодексу України (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2003, N 18, N 19 - 20, N 21 - 22, ст. 144) викласти у наступній редакції:

"Кошти, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, використовуються виключно на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорону земель, в тому числі земель оздоровчого, природоохоронного та іншого призначення, відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на оплату проектів землеустрою щодо розмежування земель державної та комунальної власності та проектів землеустрою по встановленню меж населених пунктів. Використання цих коштів на інші цілі не допускається".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 
А. П. ЯЦЕНЮК

Опрос