Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2008 год и о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины" (относительно размера ставок рентных платежей)

Проект закона Украины от 31.03.2008 № 2303
Дата рассмотрения: 31.03.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо розміру ставок рентних платежів)

Верховна Рада України постановляє:

I. У підпункті 1) пункту 19 розділу II Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (Відомості Верховної Ради України, 2008, N 5-6, ст. 78; 2008, N 7-8, ст. 78; N 9 уточнення):

у підпункті 1.2) цифри "1090" замінити на цифри "702", а цифри та слова "404 гривні" замінити на цифри та слова "260 гривень";

підпункт 1.3) викласти у такій редакції:

"1.3) рентну плату за газовий конденсат:

у розмірі 702 гривень за одну тонну газового конденсату, видобутого з покладів, які повністю або частково залягають на глибині до 5000 метрів;

у розмірі 260 гривень за одну тонну газового конденсату, видобутого з покладів, які повністю залягають на глибині понад 5000 метрів.

Протягом 2008 року у кожному податковому (звітному) періоді до затверджених цим пунктом ставок рентної плати за нафту та газовий конденсат застосовується коригуючий коефіцієнт, який обчислюється Міністерством економіки України для кожного звітного (податкового) періоду шляхом ділення ціни нафти "Urals", що склалась в останній робочий день поточного податкового (звітного) періоду на момент завершення проведення торгів нафтою на Лондонській біржі на базову ціну нафти. Під базовою ціною нафти розуміється ціна нафти "Urals", що склалась на момент завершення торгів нафтою на Лондонській біржі в останній робочий день податкового (звітного) періоду, у якому було запроваджені ставки рентних платежів за нафту і газовий конденсат затверджені цим пунктом.

Величина коригуючого коефіцієнта обчислюється десятковим дробом з точністю до чотирьох знаків відповідно до актів законодавства з питань проведення статистичних спостережень за змінами цін (тарифів) на споживчі товари (послуги) і розрахунку індексу споживчих цін.

Міністерство економіки України щомісяця до 10 числа наступного звітного (податкового) періоду розміщує визначену величину коригуючого коефіцієнта на своєму офіційному сайті у спеціальному розділі та подає відповідну інформацію Міністерству фінансів України та Державній податковій адміністрації України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Ставки рентних платежів за нафту та газовий конденсат, затверджені цим Законом, застосовуються платниками рентних платежів для визначення обсягу рентних платежів, який необхідно сплатити до Державного бюджету України, починаючи з першого календарного дня податкового (звітного) періоду, протягом якого цей Закон набирає чинності.

3. У податковому (звітному) періоді, коли введені в дію ставки рентних платежів за нафту та газовий конденсат, затверджені цим Законом, коригуючий коефіцієнт не розраховується та не застосовується.

4. Кабінету Міністрів України протягом двох місяців з дня набуття чинності цим Законом:

подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законодавчих актів України у відповідність із цим Законом;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування органами виконавчої влади прийнятих ними нормативно-правових актів, що не відповідають цьому Закону.

 

Президент України

В. ЮЩЕНКО

Опрос