Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О борьбе с заболеванием туберкулезом" относительно защиты лиц, осуществляющих охрану и конвоирование больных

Проект закона Украины от 28.03.2008 № 2286
Дата рассмотрения: 28.03.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз" щодо захисту осіб, які здійснюють охорону та конвоювання хворих

Верховна Рада України постановляє:

I. Унести до Закону України "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз" (Відомості Верховної Ради України, 2001, N 49, с. 258, з урахуванням змін та доповнень) наступні зміни:

1. Перше речення частини першої статті 17 викласти в такій редакції:

"Хворі на туберкульоз, щодо яких як запобіжний захід обрано взяття під варту, отримують лікувально-профілактичну допомогу в спеціалізованих відділеннях при слідчих ізоляторах".

2. Назву розділу V викласти в такій редакції:

"Права і соціальний захист працівників протитуберкульозних закладів, осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ і Державної кримінально-виконавчої служби України".

3. Назву статті 22 викласти в такій редакції:

"Оплата праці медичних та інших працівників протитуберкульозних закладів, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ та Державної кримінально-виконавчої служби України".

4. Статтю 22 після слів "що їх містять" доповнити словами "осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ та Державної кримінально-виконавчої служби України, які здійснюють охорону та конвоювання хворих на активні форми туберкульозу".

5. Назву статті 23 викласти в редакції: "Соціальний захист медичних та інших працівників протитуберкульозних закладів, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ та Державної кримінально-виконавчої служби України".

6. Частину першу статті 23 після слів "що їх містять" доповнити словами "осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ та Державної кримінально-виконавчої служби України, які здійснюють охорону та конвоювання хворих на туберкульоз".

7. Частину другу статті 23 після слів "що їх містять" доповнити словами "особи рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ та Державної кримінально-виконавчої служби України, які здійснюють охорону та конвоювання хворих на активні форми туберкульозу".

8. Частину третю статті 23 після слів "працівники протитуберкульозних закладів" доповнити словами "особи рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ та Державної кримінально-виконавчої служби України".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 
А. ЯЦЕНЮК

Опрос