Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Центральной избирательной комиссии" (относительно ограничения срока на подготовку и проведение заседания Комиссии, в случае созыва не менее третьей части членов Комиссии)

Проект закона Украины от 26.03.2008 № 2279
Дата рассмотрения: 17.06.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (щодо обмеження терміну на підготовку та проведення засідання Комісії, в разі його скликання не менш як третиною членів Комісії)

I. Верховна Рада України постановляє:

Внести, до Закону України "Про Центральну виборчу комісію". (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2004, N 36, ст.448), такі зміни:

1. Частину другу статті 4 Закону після слів "суб'єктів виборчого процесу," доповнити словами: "уповноважені особи депутатських фракцій Верховної Ради України,".

2. Частину другу статті 11 Закону після слів "про час і місце засідання." доповнити новим реченням такого змісту:

"Термін на підготовку та проведення такого засідання становить два робочі дні.".

3. Доповнити статтю 19 Закону частинами 17 та 18 такого змісту:

"17) приймає рішення про реєстрацію або скасування реєстрації в Центральній Виборчій Комісії уповноважених осіб депутатських фракцій Верховної Ради України (за поданням керівних органів депутатських фракцій Верховної Ради України, по одній особі від кожної депутатської фракції).

18) видає посвідчення уповноваженої особи депутатської фракції Верховної Ради України в Центральній Виборчій Комісії (в семиденний строк після реєстрації подання керівного органу депутатської фракції у Верховній Раді України)".

У зв'язку з цим, частини 17, 18 та 19 вважати відповідно частинами 19, 20 та 21.

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради  
України

 
А. П. Яценюк

Опрос