Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно невозможности исполнения сфальсифицированных судебных решений)

Проект закона Украины от 26.03.2008 № 2277
Дата рассмотрения: 26.03.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України (щодо унеможливлення виконання сфальсифікованих судових рішень)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. У Законі України "Про доступ до судових рішень" (Відомості Верховної Ради України, 14.04.2006, N 15, ст. 128, стор. 585) частину п'яту статті 4 викласти у наступній редакції:

"5. Судді, начальники органів державної виконавчої служби мають право на доступ до усіх інформаційних ресурсів Реєстру, в тому числі до інформації, визначеної статтею 7 цього Закону. Доступ суддів та начальників органів державної виконавчої служби до державної таємниці, що міститься в судових рішеннях, забезпечується відповідно до Закону України "Про державну таємницю.".

2. Закон України "Про виконавче провадження" (Відомості Верховної Ради України, 18.06.1999, N 24, ст. 207):

1) доповнити статтею 23-1 наступного змісту:

"Стаття 23-1. Перевірка включення судового рішення до Єдиного державного реєстру судових рішень та перевірка автентичності виконавчого документу

До відкриття виконавчого провадження начальник органу державної виконавчої служби, до якого було пред'явлено виконавчий документ, перевіряє включення судового рішення, на підставі якого виданий виконавчий документ або судового рішення, яке є виконавчим документом до Єдиного державного реєстру судових рішень.

У разі не включення судового рішення до Єдиного державного реєстру судових рішень начальник органу державної виконавчої служби перевіряє автентичність пред'явленого виконавчого документу.

Порядок перевірки включення судового рішення до Єдиного державного реєстру судових рішень, та перевірки автентичності пред'явленого виконавчого документу затверджується Кабінетом міністрів України.

У випадку не підтвердження автентичності пред'явленого виконавчого документу, начальник органу державної виконавчої служби, до якого було пред'явлено виконавчий документ, письмово повідомляє про це правоохоронні органи.".

2) частину першу статті 26 доповнити пунктом сьомим наступного змісту:

"7) не підтвердження автентичності виконавчого документу;".

У зв'язку з цим пункт сьомий вважати відповідно пунктом восьмим.

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набуває чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 
А. П. ЯЦЕНЮК

Опрос