Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Земельный кодекс Украины (относительно передачи земельных участков в аренду)

Проект закона Украины от 20.03.2008 № 2247
Дата рассмотрения: 20.03.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо передачі земельних ділянок в оренду)

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 124 Земельного кодексу України (Відомості Верховної Ради, 25.01.2002, N 3, ст. 27) доповнити частиною другою наступного змісту:

"Передача в оренду земельних ділянок, які можуть використовуватись для потреб, пов'язаних із геологічним вивченням та видобуванням корисних копалин, здійснюється також за наявності погодження спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з геологічного вивчення та забезпечення раціонального використання надр. Порядок надання такого погодження встановлюється Кабінетом Міністрів України".

II. Статтю 141 Земельного кодексу України (Відомості Верховної Ради, 25.01.2002, N 3, ст. 27) доповнити пунктом е) наступного змісту:

"е) відсутність погодження спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з геологічного вивчення та забезпечення раціонального використання надр на передачу земельної ділянки в оренду, яка може використовуватись для потреб, пов'язаних із геологічним вивченням та видобуванням корисних копалин".

III. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набуває чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у двомісячний термін після прийняття цього Закону привести нормативно-правові акти і забезпечити приведення нормативно-правових актів міністерств і інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 
А. ЯЦЕНЮК

Опрос