Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О столице Украины - городе-герое Киеве" (относительно порядка избрания секретаря Киевского городского совета)

Проект закона Украины от 06.02.2008 № 2011
Дата рассмотрения: 06.02.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо порядку обрання секретаря Київської міської ради)

Верховна Рада України постановляє:

I. Частину третю та четверту статті 14 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1999, N 11, ст. 79) викласти в такій редакції:

"3. Заступник міського голови - секретар Київської міської ради обирається радою з числа її депутатів в порядку, встановленому статтею 50 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Заступник міського голови - секретар Київської міської ради може також обиратися радою за пропозицією однієї третини депутатів Київської міської ради.

4. Секретар Київської міської ради здійснює функції та повноваження, передбачені статтями 50 та 56 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". За рішенням Київської міської ради на заступника міського голови - секретаря ради може покладатися здійснення й інших повноважень з питань, пов'язаних з діяльністю Київської міської ради та її органів.".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос