Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Украины по вопросам государственных закупок

Проект закона Украины от 09.02.2008 № 2010-5
Дата рассмотрения: 09.02.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель

Верховна Ради України постановляє:

I. Визнати такими, що втратили чинність:

1. Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти" (Відомості Верховної Ради України, 2007, N 9, ст. 67);

2. Пункт 2 розділу I Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" та деяких інших законодавчих актів України (щодо порядку проведення позачергових виборів до Верховної Ради України та заміщення народних депутатів України, повноваження яких були достроково припинені) (Відомості Верховної Ради України, 2007, N 28, ст. 383).

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Процедури закупівель, розпочаті до набрання чинності цим Законом, здійснюються відповідно до порядку, встановленого до набрання чинності цим Законом.

3. До приведення Законів України, інших нормативно-правових актів у відповідність з нормами цього закону, вони застосовуються у частині, що не суперечить цьому закону.

4. Кабінету Міністрів України протягом одного місяця від дня набрання чинності цим законом:

1) підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України про внесення змін до законодавчих актів, що випливають із цього закону;

2) розробити та затвердити нормативно-правові акти відповідно до цього закону та привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

3) забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади України, установами та організаціями нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос