Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О высшем образовании" (относительно уровня стипендии)

Проект закона Украины от 10.01.2008 № 1099-1
Дата рассмотрения: 10.01.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту"

Верховна Рада постановляє:

I. Внести такі зміни до Закону України "Про вищу освіту" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2002, N 20, ст. 134):

абзац другий п. 2 ст. 54 викласти у редакції:

"Студенти вищих навчальних закладів мають право на отримання державних стипендій, стипендій, призначених юридичними та фізичними особами, які направили їх на навчання, а також інших стипендій відповідно до законодавства. Розмір стипендії не може бути нижчим від рівня середньої заробітної плати".

абзац п'ятий п. 6 ст. 64 викласти у редакції:

"Особи, які успішно навчаються у вищих навчальних закладах державної або комунальної форми власності за денною (очною) формою навчання за кошти державного або місцевого бюджету, забезпечуються стипендіями у розмірі не нижче від рівня середньої заробітної плати. Порядок призначення і виплати стипендій встановлюється Кабінетом Міністрів України".

II. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2009 року.

Прикінцеві положення:

1. Законодавчі та інші нормативно-правові акти, прийняті до набрання чинності цим Законом, застосовуються у частині, що не суперечить цьому Закону.

2. Кабінету Міністрів України:

у проектах Законів про Державний бюджет України на 2009 рік та наступні роки передбачити необхідні бюджетні асигнування для реалізації цього Закону;

у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти, а також забезпечити приведення нормативно-правових актів центральних та місцевих органів влади, у віданні яких є вищі навчальні заклади, у відповідність з вимогою цього Закону.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос