Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины по вопросам предоставления государственной помощи по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста

Проект закона Украины от 30.11.2007 № 1086
Дата рассмотрения: 30.11.2007 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України з питань надання державної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. У Законі України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (Відомості Верховної Ради України, 2001, N 20, ст. 102; 2005 р., N 17, N 18-19, ст. 267) частину першу статті 15 викласти у такій редакції:

"Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається у розмірі:

100 % встановленого законом прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років у разі, якщо середньомісячний сукупний дохід сім'ї не перевищує чотирьох прожиткових мінімумів на одну працездатну особу в розрахунку на місяць;

50 % встановленого законом прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років у разі, якщо середньомісячний сукупний дохід сім'ї перевищує чотири прожиткових мінімумів на одну працездатну особу в розрахунку на місяць.".

2. У Законі України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2001, N 14, ст. 71) частину першу статті 43 викласти у такій редакції:

"Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається застрахованій особі у розмірі, що встановлюється правлінням Фонду, але не менше:

100 % встановленого законом прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років у разі, якщо середньомісячний сукупний дохід сім'ї не перевищує чотирьох прожиткових мінімумів на одну працездатну особу в розрахунку на місяць;

50 % встановленого законом прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років у разі, якщо середньомісячний сукупний дохід сім'ї перевищує чотири прожиткових мінімумів на одну працездатну особу в розрахунку на місяць;".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня опублікування цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос