Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Закон Украины "О рекламе" (относительно рекламы алкогольных напитков и пива)

Проект закона Украины от 23.04.2008 № 1014-2
Дата рассмотрения: 23.04.2008 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Закону України "Про рекламу"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до ст. 22 Закону України "Про рекламу" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 8, ст. 62, N 16, ст. 238; 2005 р., N 52, ст. 566; 2006 р., N 5 - 6, ст. 75, N 31, ст. 268) такі зміни:

1. Назву статті викласти в такій редакції:

"Стаття 22. Реклама алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пива та/або напоїв, що виготовляються на його основі знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, тютюнові вироби, пиво та/або напої, що виготовляються на його основі"

2. Абзац перший частини другої викласти в такій редакції:

"Реклама алкогольних напоїв, пива та/або напоїв, що виготовляються на його основі, знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, пиво та/або напої, що виготовляються на його основі забороняється:"

3. Абзац другий частини другої викласти в такій редакції:

"на радіо та телебаченні з 6 до 24 години;"

4. Частину четверту викласти в такій редакції:

"5. Спонсорування теле-, радіопередач, театрально-концертних, спортивних та інших заходів з використанням знаків для товарів та послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби або алкогольні напої забороняється.

Дозволяється спонсорування концертних та спортивних заходів з використанням знаків для товарів і послуг, під якими випускається пиво та/або напої, що виготовляються на його основі."

5. Абзац перший частини шостої викласти в такій редакції:

"Забороняються такі види діяльності з рекламування алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пива та/або напоїв, що виготовляються на його основі, знаків для товарів та послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, тютюнові вироби, пиво та/або напої, що виготовляються на його основі".

II. Цей Закон набирає чинності через місяць з дня його опублікування, крім:

пункту 2 частини першої, який набирає чинності з 1 січня 2009 року.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос