Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О хозяйственных обществах" относительно снижения планки кворума для проведения повторных общих собраний хозяйственного общества

Проект закона Украины от 23.11.2007 № 950
Дата рассмотрения: 15.01.2009 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про господарські товариства" щодо зниження планки кворуму для проведення повторних загальних зборів господарського товариства

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про господарські товариства" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., N 49, ст. 682; 1998 р., N 18, ст. 89; 1999р., N 26, ст. 213) такі зміни:

1. Частину восьму статті 41 доповнити новим реченням такого змісту:

"Якщо скликані у встановленому порядку загальні збори не відбулися через неучасть у них необхідної кількості акціонерів, перші наступні за ними загальні збори визнаються правомочними, якщо в них беруть участь акціонери, що мають відповідно до статуту товариства більш як 50 відсотків голосів".

2. Частину першу статті 60 доповнити новим реченням такого змісту:

"Якщо скликані у встановленому порядку збори учасників не відбулися через неучасть у них необхідної кількості учасників, перші наступні за ними збори учасників вважаються повноважними, якщо на них присутні учасники (представники учасників), що володіють у сукупності більш як 50 відсотками голосів".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

____________

 

Опрос