Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об особенностях приватизации объектов незавершенного строительства"

Проект закона Украины от 23.11.2007 № 902
Дата рассмотрения: 23.11.2007 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про особливості приватизації об'єктів незавершеного будівництва"

Верховна Рада України постановляє:

Внести до Закону України "Про особливості приватизації об'єктів незавершеного будівництва" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., N 45, ст. 375, 2004 р., N 15, ст. 228, 2005 р., N 48, ст. 480) такі зміни:

1. У статті 9:

1) у частині першій слова "на підставі даних балансу без урахування суми індексації вартості об'єкта незавершеного будівництва, обчисленої за індексами, встановленими Державним комітетом статистики України" замінити словами "шляхом проведення незалежної оцінки";

2) частину другу вилучити.

2. Статтю 10 викласти у такій редакції:

"Вартість земельної ділянки, на якій розташований об'єкт незавершеного будівництва, визначається суб'єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель на підставі експертної грошової оцінки.".

3. Статтю 11 доповнити частиною другою у такій редакції:

"При укладанні договору купівлі-продажу об'єкта незавершеного будівництва у разі його приватизації, об'єкт незавершеного будівництва не реєструється в бюро технічної інвентаризації. Для нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу органи приватизації надають нотаріусу: копії наказу Фонду державного майна України про включення об'єкту незавершеного будівництва до переліку об'єктів, що підлягають приватизації; копії наказу органу приватизації про прийняття рішення про приватизацію об'єкта; копії наказу органів приватизації про затвердження висновку про вартість об'єкта незавершеного будівництва; акт обстеження об'єкта незавершеного будівництва (опис об'єкта); витяг з публікації в газеті "Відомості приватизації" про продаж об'єкта; копії наказу про затвердження протоколу про проведення аукціону або протоколу засідання конкурсної комісії; довіреності на право представництва інтересів органів приватизації".

4. Третє речення частини першої статті 15 викласти у такій редакції:

"Вартість об'єкта незавершеного будівництва в разі його продажу під розбирання визначається шляхом проведення незалежної оцінки".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

 

Опрос