Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 11 Закона Украины "О содействии социальному становлению и развитию молодежи в Украине" (относительно льготных условий погашения образовательных кредитов для граждан, имеющих детей)

Проект закона Украины от 23.11.2007 № 888
Дата рассмотрения: 23.11.2007 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 11 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 11 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 16, ст. 167; 2000 р., N 27, ст. 211) такі зміни:

1. Останнє речення частини третьої виключити.

2. Доповнити статтю новими частинами четвертою-шостою такого змісту:

"Молоді громадяни, які не мають дітей, сплачують кредит з відсотковою ставкою у розмірі три відсотки річних від суми заборгованості по кредиту.

Молоді громадяни, які мають одну дитину, звільняються від сплати відсотків за користування кредитом; молодим громадянам, які мають двох дітей, за рахунок бюджетних коштів, крім того, погашається 25 відсотків суми зобов'язань по кредиту, а молодим громадянам, які мають трьох і більше дітей, - 50 відсотків суми зобов'язань по кредиту.

Порядок надання пільгових довгострокових кредитів молодим громадянам та їх пільгового погашення визначає Кабінет Міністрів України.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня прийняття цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади прийнятих ними нормативно-правових актів, що не відповідають вимогам цього Закону.

____________

Опрос