Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно определения дохода плательщика единого налога третьей группы

Главное управление ГНС в области
Индивидуальная налоговая консультация от 25.10.2019 № 1006/ІПК/04-36-12-04-21

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 25.10.2019 р. N 1006/ІПК/04-36-12-04-21

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області на звернення Товариства щодо визначення доходу платника єдиного податку третьої групи, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє.

Товариство повідомило, що є платником єдиного податку третьої групи, одним із видів діяльності є "Надання в оренду автомобілів і легкових автотранспортних засобів". Товариство отримало від орендаря автомобіля відшкодування завданої матеріальної шкоди від пошкодження автомобіля та зацікавлене у з'ясуванні питання оподаткування єдиним податком сум коштів, які надійшли Товариству від орендаря автомобіля як компенсація завданих збитків.

Пунктом 1 ст. 759 Цивільного кодексу України (далі - ЦКУ) визначено, за договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов'язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк.

Згідно п. 4 част. 1 ст. 611 ЦКУ встановлено, що у разі порушенні зобов'язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема відшкодування збитків.

Опрос