Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Виды деятельности, которые могут осуществлять физические лица - предприниматели на I и II группах упрощенной системы налогообложения

Главное управление ГФС в области
Разъяснение от 16.03.2015

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Види діяльності, які можуть здійснювати фізичні особи - підприємці на I та II групах спрощеної системи оподаткування

З 1 січня 2015 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" N 71-VIII від 28.12.2014, яким внесено зміни щодо спрощеної системи оподаткування.

Відтепер фізичні особи - підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування та обрали першу групу платника єдиного податку, мають право здійснювати виключно роздрібний продаж товарів з торгівельних місць на ринках та/або провадити господарську діяльність з наданням побутових послуг населенню.

Фізичні особи - підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування та обрали другу групу платника єдиного податку, мають право здійснювати господарську діяльність з наданням послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства. Не поширюється на платників єдиного податку другої групи такі види діяльності як: посередницькі послуги з купівлі продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна; діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Нижче наведено перелік видів діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010, які можуть здійснювати фізичні особи - підприємці платники єдиного податку на першій та другій групах.

Види діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010, які можуть здійснювати фізичні особи - підприємці платники єдиного податку на першій групі.

Роздрібний продаж товарів з торгівельних місць.

Опрос