Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке организации перевозки пассажиров автомобильным транспортом на междугородных и пригородных автобусных маршрутах общего пользования, не выходящих за пределы территории области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок, Условия от 13.12.2011 № 835
Утратил силу

Про порядок організації перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області

Розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації
від 13 грудня 2011 року N 835

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції в Івано-Франківській області
15 грудня 2011 р. за N 64/1094

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
розпорядженнями Івано-Франківської обласної державної адміністрації
 від 5 червня 2013 року N 395
,
 від 13 вересня 2016 року N 618

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації
 від 17 травня 2018 року N 278)

(У тексті розпорядження слова "департамент промисловості та інфраструктури облдержадміністрації" в усіх відмінках замінено словами "департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації" у відповідних відмінках згідно з розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 13 вересня 2016 року N 618)

Керуючись статтями 7, 43 - 46 Закону України "Про автомобільний транспорт", постановами Кабінету Міністрів України від 18.02.97 р. N 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту" (із змінами), від 03.12.2008 р. N 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" (із змінами):

1. Затвердити Умови та порядок організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (додаються).

2. Функції укладення договорів з суб'єктами господарської діяльності - перевізниками, які за результатами конкурсу отримали право на перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області, здійснення контролю за їх виконанням, затвердження паспортів маршрутів та розкладів руху покласти на департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.

Функції укладення договорів з суб'єктами господарської діяльності - перевізниками, які за результатами конкурсу отримали право на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, здійснення контролю за їх виконанням, затвердження паспортів маршрутів та розкладів руху покласти на районні державні адміністрації.

(пункт 2 у редакції розпорядження Івано-Франківської
 обласної державної адміністрації від 05.06.2013 р. N 395)

Опрос