Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке организации перевозки пассажиров автомобильным транспортом на междугородных и пригородных автобусных маршрутах общего пользования, не выходящих за пределы территории области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 14.07.2009 № 416
Утратил силу

Про порядок організації перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області

Розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації
від 14 липня 2009 року N 416

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції в Івано-Франківській області
17 липня 2009 р. за N 32/955

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
розпорядженнями Івано-Франківської обласної державної адміністрації
 від 21 січня 2010 року N 14
,
 від 11 жовтня 2010 року N 690

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації
 від 13 грудня 2011 року N 835)

Керуючись Законом України "Про автомобільний транспорт", постановами Кабінету Міністрів України від 18.02.97 р. N 176 "Про затвердження Правил надання послуг - пасажирського автомобільного транспорту" (із змінами), від 03.12.2008 р. N 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" (із змінами):

1. Затвердити Порядок організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Івано-Франківської області, та склад обласного конкурсного комітету з проведення цих конкурсів (додаються).

2. Функції укладення договорів з суб'єктами господарської діяльності - перевізниками, які за результатами конкурсу отримали право на перевезення пасажирів на міжміських та приміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області, тимчасових договорів, здійснення контролю за їх виконанням, затвердження паспортів маршрутів та розкладів руху покласти на головне управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

3. Райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення забезпечити укладення договорів із суб'єктами господарської діяльності - перевізниками на відшкодування втрат доходів від пільгових перевезень пасажирів у межах видатків, затверджених у місцевих бюджетах, та щомісячно до 10 числа інформувати головне управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації про фактичні обсяги фінансування в розрізі суб'єктів господарської діяльності - перевізників.

4. Управлінню ДАІ УМВС України в області (М. Кизимишин), територіальному управлінню Головавтотрансінспекції в області (Б. Свіщовський), Державній податковій адміністрації в області (В. Попович), Державній інспекції з контролю за цінами в області (М. Стульківський), обласному управлінню у справах захисту прав споживачів в області (Я. Ходан), головному управлінню Пенсійного фонду України в області (П. Данилюк), головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення відповідно до компетенції забезпечити підготовку та своєчасне подання всієї необхідної для роботи обласного конкурсного комітету інформації.

Опрос