Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по обеспечению охраны от пожаров урожая, мест хранения и заготовки грубых кормов в 2008 году

Областная государственная администрация
Распоряжение от 16.04.2008 № 213

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.04.2008 р. N 213

Про заходи щодо забезпечення охорони від пожеж врожаю, місць зберігання та заготівлі грубих кормів у 2008 році

Відповідно до Законів України "Про пожежну безпеку" та "Про правові засади цивільного захисту", постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1999 року N 1943 "Про стан забезпечення пожежної безпеки та заходи щодо її поліпшення", з метою своєчасної підготовки до охорони від пожеж врожаю та заготівлі грубих кормів у 2008 році:

1. Затвердити заходи щодо забезпечення охорони від пожеж врожаю та заготівлі грубих кормів у 2008 році (додаються).

2. Районним державним адміністраціям:

2.1. Розробити та затвердити аналогічні заходи з урахуванням місцевих умов.

2.2. Упродовж червня поточного року провести засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністраціях з розглядом питання виконання нормативно-правових актів щодо забезпечення пожежної безпеки врожаю 2008 року.

2.3. Дотримуватися виконання вимог розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 квітня 2003 року N 360 щодо забезпечення органами самоврядування на місцях боєздатності підрозділів місцевої пожежної охорони і належного їх матеріально-технічного забезпечення.

2.4. Привести у відповідність до вимог нормативно-правових актів технічний стан пожежних автомобілів, пристосованих до гасіння пожеж сільськогосподарської техніки всіма сільськогосподарськими підприємствами, та забезпечити організацію цілодобового чергування членів місцевої пожежної охорони.

3. Головному управлінню МНС України в області здійснити позапланові перевірки протипожежного захисту територій зернових" посівів, місць переробки та зберігання врожаю сільгосппідприємств незалежно від форми власності та господарювання.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос