Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании надлежащих условий по организации и проведению внешнего независимого оценивания в 2008 году

Областная государственная администрация
Распоряжение от 16.04.2008 № 211

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.04.2008 р. N 211

Про створення належних умов щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році

На виконання Указу Президента України від 20 березня 2008 року N 244/2008 "Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 грудня 2005 року N 1312 "Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти" та для забезпечення скоординованих дій при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які виявили бажання вступити до вищих навчальних закладів:

1. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, управлінню освіти і науки облдержадміністрації (З. Болюк) вжити заходів щодо створення належних умов з питань організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які виявили бажання вступити до вищих навчальних закладів. З цією метою:

- створити безпечні умови проходження зовнішнього оцінювання в пунктах тестування;

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос