Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении нового состава рабочей группы по пересмотру регуляторных актов

Областная государственная администрация
Распоряжение от 29.02.2008 № 92

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.02.2008 р. N 92

Про затвердження нового складу робочої групи з перегляду регуляторних актів

На виконання доручення Прем'єр-міністра Україні від 07.02.2008 р. N 6819/1/1-08 до листа Президента України від 04.02.2008 р. N 1-1/224 щодо практичної реалізації резолюції учасників Форуму "Влада і бізнес-партнери":

1. Затвердити новий склад робочої групи з перегляду чинних регуляторних актів, прийнятих обласною державною адміністрацією, що додається. При необхідності на засідання робочої групи залучати представників інших управлінь, представництв центральних органів влади в області, громадських об'єднань підприємців.

2. Робочій групі провести ревізію діючих регуляторних актів та моніторинг розпоряджень, рішень, прийнятих у 2006 - 2007 роках, з метою виявлення регуляторних актів, прийнятих з порушенням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", та підготувати пропозиції щодо їх скасування.

3. Робочій групі надавати пропозиції Головному управлінню економіки облдержадміністрації щодо скорочення переліку документів дозвільного характеру (із зазначенням нормативно-правого акту) на ті види господарської діяльності, здійснення яких не потребує дотримання особливих вимог, не містить загроз життю та здоров'ю громадян і не пов'язане з негативним впливом на навколишнє середовище.

4. Головним управлінням промисловості та розвитку інфраструктури (В. Козленко), будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства (В. Сенів), агропромислового розвитку облдержадміністрації (М. Сухолиткий), управлінню Міністерства внутрішніх справ України в області (В. Кузнєцов), обласному управлінню лісового та мисливського господарства (О. Голубчак) підготувати та подати на розгляд робочої групи до 05.03.2007 року обґрунтування доцільності збереження розроблених ними діючих регуляторних актів, при необхідності - проекти нових розпоряджень та аналіз їх регуляторного впливу.

Опрос