Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке организации перевозки пассажиров автомобильным транспортом на междугородных и пригородных автобусных маршрутах общего пользования, не выходящих за пределы территории области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Условия от 21.04.2008 № 225
Утратил силу

Про порядок організації перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області

Розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації
від 21 квітня 2008 року N 225

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Івано-Франківській області
22 квітня 2008 р. за N 23/901

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації
 від 14 липня 2009 року N 416)

Керуючись Законом України "Про автомобільний транспорт", постановами Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 N 139 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", від 18.02.97 р. N 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту" (із змінами) та з метою впорядкування автотранспортного обслуговування населення області:

1. Затвердити Умови проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (внутрішньообласних маршрутах), та склад обласного комітету з проведення цих конкурсів (додаються).

2. Функції укладення договорів з суб'єктами господарської діяльності - перевізниками, які за результатами конкурсу отримали право на перевезення пасажирів на міжміських та приміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування, тимчасових договорів, здійснення контролю за їх виконанням, затвердження паспортів маршрутів та розкладів руху покласти на Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

3. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення забезпечити укладення договорів із суб'єктами господарської діяльності - перевізниками на відшкодування втрат доходів від пільгових перевезень пасажирів у межах видатків, затверджених у місцевих бюджетах, та щомісячно, до 10 числа, інформувати Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації про фактичні обсяги фінансування в розрізі суб'єктів господарської діяльності - перевізників.

4. Управлінню ДАІ УМВС України в області (М. Кизимишин), територіальному управлінню Головавтотрансінспекції в області (Б. Свіщовський), Державній податковій адміністрації в області (М. Смачило), Державній інспекції з контролю за цінами в області (М. Стульківський), обласному управлінню у справах захисту прав споживачів (Я. Ходан), головам райдержадміністрацій, міським головам відповідно до компетенції забезпечити підготовку та своєчасне подання всієї необхідної для роботи обласного конкурсного комітету інформації.

5. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 28.09.2007 р. N 545 "Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" (зареєстроване в Головному управлінні юстиції в області 19.10.2007 р. за N 32/876), від 12.12.2007 р. N 681 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 28.09.2007 р. N 545".

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Т. Парфана.

Опрос