Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О разработке местных программ утилизации и захоронения отходов

Областная государственная администрация
Распоряжение от 17.03.2008 № 127

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.03.2008 р. N 127

Про розроблення місцевих програм утилізації та захоронення відходів

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 09.02.2008 N 8142/0/1-08, з метою забезпечення розроблення місцевих програм утилізації та захоронення відходів:

1. Затвердити склад робочої групи з розроблення основних напрямків утилізації та захоронення відходів малих міст (додається).

2. Робочій групі до 19.03.2008 р. проаналізувати діючі місцеві програми утилізації та захоронення відходів, розробити концептуальну структуру програм та довести її виконавчим комітетам міських рад малих міст.

3. Виконавчим комітетам міських рад малих міст до 25.03.2008 р. розробити та подати на розгляд робочої групи проекти місцевих програм утилізації та захоронення відходів.

4. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в області (В. Чуднов) передбачити внесення заходів місцевих програм утилізації та захоронення відходів до Переліків природоохоронних заходів, що фінансуються за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос