Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении безопасности дорожного движения

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.01.2008 № 24

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.01.2008 р. N 24

Про забезпечення безпеки дорожнього руху

Аналіз стану справ у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в області свідчить про недостатньо ефективну роботу щодо попередження та протидії аварійності на вулично-шляховій мережі, вдосконалення дорожнього руху та посилення контролю за дотриманням безпеки перевезень.

З метою зниження кількості дорожньо-транспортних пригод, запобігання дорожньому травматизму, зміцнення дисципліни на дорогах та вулицях населених пунктів області, утримання в належному стані доріг, вулиць і залізничних переїздів та відповідно до Указу Президента України від 20.11.2007 р. N 1121 "Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху", плану організації виконання Указу Президента України від 20 листопада 2007 р. N 1121 "Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху" від 10.12.2007 р. N 48479/3/1-07:

1. Затвердити заходи щодо зниження аварійності на вулицях і автошляхах області, забезпечення безпеки та підвищення дисципліни учасників дорожнього руху, належного утримання і безпечної експлуатації автодоріг та вулично-шляхової мережі (додаються).

2. Головам райдержадміністрацій, міським (міст обласного значення) головам, управлінню МВС України в області (В. Кузнецов), територіальному управлінню Головавтотрансінспекції в області (Б. Свіщовський), Службі автомобільних доріг в області (С. Сендерський), Головному управлінню будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (В. Сенів), Головному управлінню промисловості га розвитку інфраструктури облдержадміністрації (В. Козленко), управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації (Л. Малофій), управлінню освіти і науки облдержадміністрації" (З. Болюк), управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (І. Дячишин), Головному управлінню правової роботи та внутрішньої політики облдержадміністрації (М. Польська) забезпечити здійснення затверджених заходів у встановлені терміни та інформувати заступника голови облдержадміністрації В. Шкварилюка щодо їх виконання.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос