Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об использовании средств субвенций из государственного бюджета местным бюджетам, распорядителем которых является Минрегионстрой Украины

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.12.2007 № 724

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.12.2007 р. N 724

Про використання коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, розпорядником яких є Мінрегіонбуд України

Обласна державна адміністрація вживає заходів до забезпечення використання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на збереження історичної забудови міст, об'єктів історико-культурної спадщини та впорядкування історичних населених місць, на соціально-економічний розвиток і розвиток інфраструктури, а також на будівництво та придбання житла для окремих категорій громадян, розпорядником яких виступає Міністерство регіонального розвитку та будівництва України.

Проведені тендери по усіх об'єктах історико-культурної спадщини, проводиться фінансування по кожному з переліку об'єктів, затвердженого наказом Мінбуду України від 13.03.2007 р. N 82.

За пропозицією облдержадміністрації наказом Міністра регіонального розвитку та будівництва України від 03.10.2007 р. N 228 "Про внесення змін у додаток до наказу Мінрегіонбуду від 23.05.2007 N 20" внесені часткові зміни у перелік об'єктів, які фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток та розвиток інфраструктури регіонів, що дозволить покращити ефективність їх використання та ввести в експлуатацію два важливих для області об'єкта.

Опрос