Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ежеквартальной комплексной оценке состояния социально-экономического развития районов и городов области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 09.08.2007 № 445

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.08.2007 р. N 445

Про щоквартальну комплексну оцінку стану соціально-економічного розвитку районів і міст області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2007 р. N 833 "Про запровадження комплексної оцінки соціально-економічного розвитку Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя" та з метою вдосконалення комплексної оцінки стану соціально-економічного розвитку районів і міст області:

1. Щоквартальну комплексну оцінку стану соціально-економічного розвитку районів і міст області здійснювати за затвердженими показниками (додаються).

2. Головному управлінню статистики в області (М. Колімбровський), головним управлінням: фінансовому (Л. Костів), праці та соціального захисту населення (І. Шовковий), з питань євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій (В. Квочак), промисловості та розвитку інфраструктури (В. Козленко), агропромислового розвитку (С. Балабаник) облдержадміністрації, Державній податковій адміністрації в області (М. Смачило), обласному центру зайнятості (Г. Горбаль), Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Івано-Франківській області (В. Головчак), Головному управлінню Пенсійного фонду в Івано-Франківській області (П. Данилюк) забезпечити щоквартально до 20 числа місяця, наступного за звітним періодом, подання інформації відповідно до своєї компетенції Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації згідно із затвердженим переліком.

3. Головному управлінню економіки облдержадміністрації (В. Попович) до 30 числа місяця, наступного за звітним періодом, забезпечувати підготовку щоквартального моніторингу результатів діяльності районів і міст області.

Опрос