Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выполнении в области Государственной программы противодействия торговле людьми на период до 2010 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 04.07.2007 № 365

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.07.2007 р. N 365

Про виконання в області Державної програми протидії торгівлі людьми на період до 2010 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2007 року N 410 "Про затвердження Державної програми протидії торгівлі людьми на період до 2010 року" та з метою створення умов для протидії торгівлі людьми і пов'язаної з нею злочинної діяльності:

1. Затвердити склад міжвідомчої координаційної ради облдержадміністрації з питань протидії торгівлі людьми; склад робочої експертної групи з питань обміну інформацією про запобігання торгівлі людьми та координації зусиль у боротьбі з нею при міжвідомчій координаційній раді облдержадміністрації з питань протидії торгівлі людьми; заходи щодо виконання в області Державної програми протидії торгівлі людьми па період до 2010 року (далі - Програма), що додаються.

2. Головному управлінню у справах молоді та спорту облдержадміністрації, іншим зацікавленим органам виконавчої влади щороку передбачати кошти для виконання Програми в межах видатків, що визначаються їм під час складання обласного бюджету на відповідний рік, та вживати заходів до залучення коштів інших джерел на зазначену мету.

3. Райдержадміністраціям, виконкомам міст обласного значення, іншим органам виконавчої влади, визначеним відповідальними за виконання Програми, надсилати раз на півроку до 10 числа місяця, що наступає за звітним, Головному управлінню у справах молоді та спорту облдержадміністрації інформацію про стан виконання завдань, визначених Програмою.

4. Координацію заходів, здійснюваних державними структурами та місцевими органами виконавчої влади щодо забезпечення виконання Програми, покласти на управління у справах сім'ї та молоді Головного управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Романію Постолянюк.

 

Опрос