Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О работе Галичской райгосадминистрации по обеспечению комплексного социально-экономического и культурного развития территории

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.06.2007 № 363

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.06.2007 р. N 363

Про роботу Галицької райдержадміністрації щодо забезпечення комплексного соціально-економічного і культурного розвитку території

Згідно з планом роботи обласної державної адміністрації на II квартал 2007 року робочою групою, створеною облдержадміністрацією, вивчено питання про діяльність Галицької райдержадміністрації щодо забезпечення комплексного соціально-економічного і культурного розвитку території.

В результаті проведеного комплексного аналізу виявлено, що райдержадміністрацією здійснюється ряд заходів щодо забезпечення виконання законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень голови облдержадміністрації з невідкладних питань і заходів щодо фінансової стабілізації, спрямованих на економічний та соціальний розвиток території, забезпечення життєво необхідних потреб населення району.

Окрім цього, керівництвом районної державної адміністрації сконцентровано зусилля на вирішенні наявних проблемних питань та забезпеченні виконання основних прогнозних показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, яка є головним програмним документом райдержадміністрації.

Вжиті заходи забезпечили покращення основних показників соціально-економічного розвитку району. Зокрема, протягом 2006 року реалізовано промислової продукції на 1856,9 млн. грн., що складає 20,1 відс. від загальнообласних обсягів. Промислове виробництво зросло на 4,1 відс., доходи місцевих бюджетів - на 18,8 відс., роздрібний товарооборот - на 27,1 відс., прибутки прибуткових підприємств - на 36,1 відс., а їх питома вага у загальній кількості збільшилась з 60,4 відс. до 81,0 відсотка. На 29,7 відс. зросла середньомісячна номінальна заробітна плата, яка при прогнозі у 990,0 грн. склала 1082,83 грн.

У 2006 році в порівнянні з 2005 роком на 6,4 відс. збільшилось виробництво валової продукції сільського господарства (по області - 2,4 відс.). Виробництво м'яса та молока зросло відповідно на 4,4 та 0,4 відсотка.

За I квартал п. р. обсяги інвестицій в основний капітал зросли на 10,3 відс., будівельних робіт - на 46,4 відс., роздрібного товарообороту - на 29,8 відсотка.

Опрос