Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании оперативного штаба

Областная государственная администрация
Распоряжение от 29.12.2006 № 761

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2006 р. N 761

Про створення оперативного штабу

На виконання протоколу наради під головуванням Віце-прем'єр-міністра України А. П. Клюєва з питань розрахунків та погашення заборгованості за природний газ та електричну енергію від 05.12.2006 року з метою забезпечення надійної роботи підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального та дорожнього господарства в період новорічних та різдвяних свят:

1. Утворити обласний оперативний штаб з контролю за роботою підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального та дорожнього господарства в складі згідно з додатком.

2. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення, структурним підрозділам облдержадміністрації та обласним організаціям забезпечити стабільне надання комунальних послуг населенню, закладам бюджетної сфери, утримання в належному стані вулиць і доріг області.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації А. Романчука та заступника голови обласної державної адміністрації Б. Боровича.

Опрос