Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рабочей комиссии по координации и осуществлению контроля за исполнением порядка предоставления населению субсидий для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива

Областная государственная администрация
Распоряжение от 29.12.2006 № 755

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2006 р. N 755

Про робочу комісію з координації та здійснення контролю за виконанням порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

У зв'язку із прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 12.12.2006 р. N 1703 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива", з метою координації та здійснення контролю за виконанням цієї постанови:

1. Створити робочу комісію з координації та здійснення контролю за виконанням порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та затвердити її склад (додається).

2. Головам райдержадміністрацій та міським головам, міст обласного значення створити аналогічні робочі групи на місцях.

3. Покласти відповідальність за виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.2006 р. N 1703 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" на обласному рівні на Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Опрос