Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании в области 10-й годовщины Конституции Украины

Областная государственная администрация
Распоряжение от 19.06.2006 № 339

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.06.2006 р. N 339

Про відзначення в області 10-ї річниці Конституції України

Відповідно до Указу Президента України від 6 травня 2006 року N 342/2006 "Про відзначення 10-ї річниці Конституції України" та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.06.2006 N 311-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 10-ї річниці Конституції України":

1. Райдержадміністраціям та виконавчим комітетам міст обласного значення провести урочистості з нагоди свята за участю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських об'єднань, молодіжних організацій, політичних партій, діячів науки і культури, громадськості.

2. Головному управлінню туризму і культури облдержадміністрації (В. Федорак) провести 27 червня 2006 року в обласному музично-драматичному театрі ім. І. Франка урочисте зібрання та мистецьку академію з нагоди 10-ї річниці Конституції України за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних партій, громадських, ветеранських та молодіжних організацій.

3. Головному управлінню туризму і культури (В. Федорак), управлінню освіти і науки (З. Болюк), Головному управлінню у справах молоді і спорту облдержадміністрації (Р. Вірастюк) провести в закладах культури та освіти області, місцях відпочинку дітей та молоді культурно-мистецькі та історико-просвітницькі заходи з висвітлення розвитку вітчизняного конституційного права, життя і діяльності історичних діячів.

Опрос