Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении разрешений и согласований

Управление культуры облгосадминистрации
Приказ от 27.01.2005 № 4
действует с 08.02.2005

Про надання дозволів і погоджень

Наказ управління культури
Івано-Франківської обласної державної адміністрації
від 27 січня 2005 року N 4

Зареєстровано в Івано-Франківському обласному управлінні юстиції
28 січня 2005 р. за N 4/771

Відповідно до Закону України "Про охорону культурної спадщини", Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про охорону культурної спадщини" та постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.97 року N 534 "Про затвердження Переліку платних послуг, що можуть надаватись закладами культури і мистецтв, заснованими на державній та комунальній формі власності" НАКАЗУЮ:

1. Відділу державної служби охорони культурної спадщини управління культури облдержадміністрації (Д. Козловська) видавати погодження, дозволи, передбачені вищезазначеними нормативними актами на основі обстежень, виконаних робіт та підготовлених документів спеціалістами відділу охорони пам'яток історії та культури Івано-Франківського краєзнавчого музею.

2. Спеціалістам відділу охорони пам'яток історії та культури Івано-Франківського краєзнавчого музею (Я. Штиркало) надавати платні послуги, пов'язані з:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос