Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении мер по выполнению областной комплексной программы "Здоровье нации" на 2002 - 2011 годы

Областная государственная администрация
Распоряжение от 11.04.2002 № 269
редакция действует с 27.11.2007

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.04.2002 р. N 269

Про затвердження заходів щодо виконання обласної комплексної програми "Здоров'я нації" на 2002 - 2011 роки

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації
 від 27 листопада 2007 року N 643

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 року N 14 "Про затвердження Міжгалузевої комплексної програми "Здоров'я нації" на 2002 - 2011 роки", а також з метою зміцнення здоров'я населення, збереження працездатності, поліпшення демографічної ситуації та підвищення ефективності медико-санітарної допомоги:

1. Затвердити заходи щодо виконання обласної комплексної програми "Здоров'я нації" на 2002 - 2011 роки та склад обласної координаційної ради для реалізації цих заходів (додаються).

2. Управлінням облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам забезпечити неухильне виконання заходів затвердженої програми в межах виділених асигнувань та щороку до 1 листопада подавати управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації інформацію про проведену роботу.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Б. Томенчука.

 

Голова обласної
державної адміністрації
 

 
М. Вишиванюк
 

 

Заходи
щодо виконання обласної комплексної програми "Здоров'я нації" на 2002 - 2011 роки

1. Державна політика у сфері охорони здоров'я

1.1. Упорядкувати мережу, удосконалити структуру і функції закладів охорони здоров'я відповідно до потреб населення міської й сільської місцевості.

1.2. Створити ефективну систему фінансування охорони здоров'я, джерелом якого повинні бути бюджетні кошти, внески на соціальне медичне страхування та кошти інших джерел, не заборонених законодавством.

1.3. Здійснити заходи щодо децентралізації управління в галузі охорони здоров'я, сприяти медичній практиці на підприємницьких засадах, впровадженню та створенню ринкових механізмів регулювання та функціонування галузі, створення умов для здорової конкуренції між закладами охорони здоров'я всіх форм власності.

1.4. Створити єдину систему інформаційного забезпечення закладів охорони здоров'я із широким використанням комп'ютерної техніки, уніфікацією методів і засобів інформування, розвитком інформаційних мереж, використанням системи наукової медичної інформації, удосконаленням медико-статистичної служби.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос