Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положений об отделах ведения Государственного реестра избирателей городского совета в районах города Черновцов

Городской совет
Положение, Решение от 31.08.2015 № 1700

ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Шістдесят восьма сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 31.08.2015 р. N 1700

Про затвердження Положень про відділи ведення Державного реєстру виборців міської ради у районах міста Чернівців

Відповідно до статей 26, 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 3 частини 5 статті 14 Закону України "Про Державний реєстр виборців", беручи до уваги рішення міської ради VI скликання від 26.02.2015 р. N 1516 "Про неутворення районних у місті Чернівцях рад", на виконання рішення міської ради VI скликання від 31.07.2015 р. N 1671 "Про внесення змін до рішення міської ради VI скликання від 30.06.2015 р. N 1645 "Про структуру, загальну чисельність виконавчих органів Чернівецької міської ради, ліквідацію виконавчих органів районних в місті Чернівцях рад та підрозділів, створених при виконавчих органах районних в місті Чернівцях рад", Чернівецька міська рада вирішила:

1. Затвердити:

1.1. Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради у Першотравневому районі міста Чернівців (додаток 1).

1.2. Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради у Садгірському районі міста Чернівців (додаток 2).

1.3. Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради у Шевченківському районі міста Чернівців (додаток 3).

2. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на секретаря Чернівецької міської ради Кушнірика Я. Д.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності, прав людини, регламенту, депутатської діяльності та етики.

 

Чернівецький міський голова

О. Каспрук

 

Опрос