Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении персонального состава Координационного центра по вопросам социальной и психологической поддержки участников антитеррористической операции при исполнительном комитете Черновицкого городского совета

Исполком городского совета
Решение от 26.05.2015 № 260/10
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 26.05.2015 р. N 260/10

Про затвердження персонального складу Координаційного центру з питань соціальної та психологічної підтримки учасників антитерористичної операції при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради
від 22 вересня 2015 року N 511/18)

Відповідно до статей 3, 34, 40, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 24.03.2015 р. N 149/6 "Про затвердження Положення про Координаційний центр з питань соціальної та психологічної підтримки учасників антитерористичної операції при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради", враховуючи пропозиції ініціативної групи (протокол N 2 від 07.05.2015 р.) виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. Затвердити персональний склад Координаційного центру з питань соціальної та психологічної підтримки учасників антитерористичної операції при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради (додається).

2. Рішення набирає чинності з дня його прийняття та підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на секретаря Чернівецької міської ради Кушнірика Я. Д.

Опрос