Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка предоставления информации распорядителями средств для наполнения страницы "Финансы города" на официальном веб-портале Черновицкого городского совета в сети Интернет

Исполком городского совета
Порядок, Решение от 13.01.2015 № 1/1

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 13.01.2015 р. N 1/1

Про затвердження Порядку надання інформації розпорядниками коштів для наповнення сторінки "Фінанси міста" на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет

Відповідно до Бюджетного кодексу України, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про доступ до публічної інформації", враховуючи рекомендації громадського обговорення виконання бюджету міста за 2013 рік від 16 квітня 2014 року та з метою забезпечення публічного представлення інформації про виконання бюджету міста, налагодження результативної співпраці громадян і органів місцевої влади, виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. Створити на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради сторінку "Фінанси міста" та забезпечити, починаючи з 01 січня 2015 року, щоквартальне оприлюднення на ній інформації про надходження та використання коштів бюджету міста Чернівців. Інформацію про виконання бюджету за 2014 рік розмістити не пізніше 10 березня 2015 року.

2. Затвердити Порядок надання інформації розпорядниками коштів для наповнення сторінки "Фінанси міста" на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет (надалі - Порядок).

3. Головним розпорядникам коштів визначити відповідальних виконавців для подання за формами та у терміни, визначені Порядком, інформації до фінансового управління міської ради.

Опрос