Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Координационном центре по вопросам социальной и психологической поддержки участников антитеррористической операции при исполнительном комитете Черновицкого городского совета

Исполком городского совета
Положение, Решение от 24.03.2015 № 149/6

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 24.03.2015 р. N 149/6

Про затвердження Положення про Координаційний центр з питань соціальної та психологічної підтримки учасників антитерористичної операції при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради

Відповідно до статей 3, 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", комплексної Програми "Захист" міста Чернівців на 2013 - 2015 роки, затвердженої рішенням міської ради VI скликання від 27.12.2012 р. N 706, зі змінами і доповненнями, враховуючи ситуацію, яка склалась на сході України в ході проведення антитерористичної операції, та необхідність у налагодженні ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації місцевої політики в сфері сприяння психологічній та соціальній підтримці учасників антитерористичної операції, поліпшення фінансово-матеріального стану учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції та членів їх сімей, а також сімей, члени яких загинули під час проведення антитерористичної операції, виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про Координаційний центр з питань соціальної та психологічної підтримки учасників антитерористичної операції при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради (додається).

2. Рішення набирає чинності з дня його прийняття та підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на секретаря Чернівецької міської ради Кушнірика Я. Д.

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Чернівецький міський голова

О. Каспрук

 

Опрос