Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Временных правил благоустройства г. Черновцов и признании утратившим силу решения Черновицкого городского совета VI созыва от 28.07.2011 г. N 239

Городской совет
Правила, Решение от 03.02.2015 № 1489

ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Шістдесята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 03.02.2015 р. N 1489

Про затвердження Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців та визнання таким, що втратило чинність, рішення Чернівецької міської ради VI скликання від 28.07.2011 р. N 239

Прокурором м. Чернівців від 18.06.2014 р. внесено подання N 114/2266вих-14 про приведення у відповідність із законом Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців, затверджених рішенням Чернівецької міської ради VI скликання від 28.07.2011 р. N 239.

Ознайомившись із доводами прокурора, проаналізувавши вимоги чинного законодавства України, вважаємо, що подання підлягає задоволенню.

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 10 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", пункту 44 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 10 Закону України "Про засади державної регуляторної політики", з метою формування сприятливого для життєдіяльності людини середовища, захисту довкілля, покращення санітарного стану, збереження об'єктів та елементів благоустрою, зелених насаджень у місті Чернівцях, розглянувши пропозиції та зауваження, що надійшли під час обговорення проекту регуляторного акта, Чернівецька міська рада вирішила:

1. Задовольнити подання прокурора м. Чернівців від 18.06.2014 р. N 114/2266вих-14 про приведення відповідно до законодавства України рішення міської ради Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців, затверджених рішенням Чернівецької міської ради VI скликання від 28.07.2011 р. N 239.

2. Затвердити Тимчасові правила благоустрою м. Чернівців у новій редакції, що додається.

3. Встановити, що на період до затвердження у встановленому порядку схем обмежень використання територій об'єктів благоустрою, схем меж об'єктів благоустрою населеного пункту з визначенням балансоутримувачів цих об'єктів, а також меж територій, закріплених за підприємствами, установами, організаціями, використовується інформація щодо меж зазначених територій та об'єктів, що міститься у Державному земельному кадастрі, рішеннях про передачу територій або об'єктів благоустрою (їх частин) на баланс, рішеннях про закріплення територій або об'єктів благоустрою (їх частин) за підприємствами, установами, організаціями, громадянами, правочинах, що встановлюють право власності або користування земельними ділянками, інших правочинах, актах органів місцевого самоврядування, судових рішеннях тощо.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення міської ради VI скликання від 28.07.2011 р. N 239 "Про затвердження Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців".

5. Організацію виконання рішення покласти на директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Погореного С. М. та голів районних в місті Чернівцях рад Бабуха Т. В., Бурегу Ю. І., Романчишина А. А.

6. Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення в газеті "Чернівці" та на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

 

Чернівецький міський голова

О. Каспрук

 

Тимчасові правила
благоустрою м. Чернівців

1. Загальні положення

1.1. Тимчасові правила благоустрою м. Чернівців (надалі - Правила) розроблені відповідно до законів України "Про благоустрій населених пунктів", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про відходи", "Про охорону атмосферного повітря", "Про регулювання містобудівної діяльності", "Про охорону культурної спадщини", "Про відповідальність підприємств, їх об'єднань, установ та організацій за правопорушення в сфері містобудування", "Про житлово-комунальні послуги", "Про рекламу", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про засади державної регуляторної політики", Кодексу України про адміністративні правопорушення, інших нормативно-правових актів України.

1.1.1. Правила встановлюють та регулюють права і обов'язки учасників правовідносин у галузі благоустрою території міста, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку в місті.

1.2. У цих Правилах наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:

Опрос