Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке проведения на территории города Черновцов выставочно-ярмарочной деятельности

Исполком городского совета
Положение, Решение от 25.11.2014 № 632/20

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 25.11.2014 р. N 632/20

Про затвердження Положення про порядок проведення на території міста Чернівців виставково-ярмаркової діяльності

Відповідно до статей 30, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2007 р. N 1065 "Про вдосконалення виставково-ярмаркової діяльності в Україні", рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 10.12.2013 р. N 666/21 "Про затвердження Планів діяльності Чернівецької міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік" (із змінами), на виконання доручення міського голови від 10.09.2014 р. N 449/2 та з метою забезпечення ефективного розвитку виставково-ярмаркової діяльності в місті Чернівцях, виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про порядок проведення на території міста Чернівців виставково-ярмаркової діяльності (додається).

2. Рекомендувати управлінню МВС України в Чернівецькій області здійснювати заходи щодо виявлення і припинення незаконної торгівлі та надання послуг на території міста Чернівців.

3. Рішення набирає чинності з дня його опублікування в газеті "Чернівці" та підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос