Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Положении о Центре предоставления административных услуг Черновицкого городского совета, внесении изменений в решение и признании утратившим силу пункта решения исполнительного комитета городского совета по этому вопросу

Исполком городского совета
Положение, Решение от 24.12.2013 № 681/22

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 24.12.2013 р. N 681/22

Про Положення про Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради, внесення змін в рішення та визнання таким, що втратив чинність, пункт рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання

Відповідно до статей 40, 52, 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання Закону України "Про адміністративні послуги" та постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг" виконавчий комітет Чернівецької міської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 2 рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 24.04.2012 р. N 264/8 "Про створення Центру надання адміністративних послуг в місті Чернівцях".

3. Внести зміни в рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 24.04.2012 р. N 264/8 "Про створення Центру надання адміністративних послуг в місті Чернівцях", а саме: в пункті 5 рішення вилучити словосполучення "господарське управління міської ради (Чопюк П. П.)".

4. Рішення набирає чинності з 01 січня 2014 року і підлягає оприлюдненню в газеті "Чернівці" та на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Ротаря П. Я.

 

Секретар
Чернівецької міської ради

В. Михайлішин

 

Опрос